– Punkty nieodpłatniej pomocy prawnej oraz poradnictwa i mediacji.

„Informujemy, iż w ramach współpracy Powiatu Gliwickiego ze Stowarzyszeniem „DOGMA” mieszkańcy naszego powiatu mogą skorzystać z punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz nieodpłatnej mediacji.

Na stronie internetowej  www.dogma.org.pl pod linkiem https://dogma.org.pl/lokalizacje/powiat-gliwicki/ znajdują się wszystkie informacje dotyczące świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej na terenie powiatu. Ww. punkty działają w trybie stacjonarnym. Harmonogram pracy wszystkich punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego dostępny jest pod adresem:

https://bip.malopolska.pl/oswiecimski,m,344357,wykaz-punktow.html

Na poradę trzeba się umówić telefonicznie pod numerem telefonu  dostępnego na stronie internetowej Powiatu. Na stronie www.dogma.org.pl podane są numery do zapisów na porady udzielane przez prawników i doradców Stowarzyszenia „DOGMA”.

W załączeniu znajduje się Informator  na temat dostępu do Nieodpłatnej  Pomocy Prawnej, Poradnictwa  Obywatelskiego i Mediacji w Powiecie Gliwickim.”

Wróć do góry