– Blog

Plakat programu "Szukam domu"

Jeśli chcesz nadać dodatkowy sens swojemu życiu, pomóc opuszczonym dzieciom i dać im szansę na nowy rozdział w życiu – pomyśl o RODZICIELSTWIE ZASTĘPCZYM i zgłoś się do nas!

Szczególne zaproszenie kierujemy do osób mających potencjał i warunki do utworzenia rodzinnego domu dziecka dla dzieci powyżej 10 roku życia.

Zapewniamy wsparcie i profesjonalną pomoc na każdym etapie …

Czytaj więcej „Szukam Domu” – Daj dziecku szansę i stwórz mu bezpieczny dom

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej zachęca do udziału w badaniu, dotyczącym osób usamodzielnianych w ramach rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej. Badanie realizowane jest przez Uczelnię Korczaka Akademię Nauk Stosowanych wraz z Regionalnymi Ośrodkami Polityki Społecznej oraz we współpracy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej (Departament Pomocy i Integracji Społecznej).

Celem badania jest poznanie opinii młodych ludzi …

Czytaj więcej Prośba o wypełnienie ankiety

Informujemy, że od dnia 21.08.2023r. do 25.08.2023r., ze względu na panujące warunki pogodowe Zespół Poradnictwa Specjalistycznego i Interwencji Kryzysowej w godzinach 7:30 -11:00 będzie pracował w swoim stałym miejscu pracy, natomiast od godziny 11:00 – 19:00  zmienia miejsce pracy na pokoje: 200, 208 i 228, które znajdują się w budynku Starostwa Powiatowego na 2 piętrze. W …

Czytaj więcej PIK zmienia miejsce na czas upałów

Wróć do góry