– Blog

Plakat programu "Szukam domu"

Jeśli chcesz nadać dodatkowy sens swojemu życiu, pomóc opuszczonym dzieciom i dać im szansę na nowy rozdział w życiu – pomyśl o RODZICIELSTWIE ZASTĘPCZYM i zgłoś się do nas!

Szczególne zaproszenie kierujemy do osób mających potencjał i warunki do utworzenia rodzinnego domu dziecka dla dzieci powyżej 10 roku życia.

Zapewniamy wsparcie i profesjonalną pomoc na każdym etapie …

Czytaj więcej „Szukam Domu” – Daj dziecku szansę i stwórz mu bezpieczny dom

Kochane Dzieci, z okazji Waszego święta życzymy Wam zdrowia, uśmiechu i radości na każdy dzień, a także dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe. Niech spełnią się wszystkie, te wielkie i maleńkie, marzenia i pragnienia. Życzymy Wam byście na swojej drodze spotkały cudownych przyjaciół i jeszcze lepszych nauczycieli. Niech dzieciństwo każdego z Was będzie piękne i szczęśliwe …

Czytaj więcej Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego pragniemy podziękować wszystkim rodzinom zastępczym za troskę, trud i zaangażowanie w opiekę nad powierzonym dziećmi. Życzymy Państwu wiele sił, pokładów zrozumienia i cierpliwości,a także poczucia spełnienia i sukcesóww tej wyjątkowej roli rodziców zastępczych,którą z oddaniem realizujecie każdego dnia.

Z wyrazami sympatii,Dyrektor i PracownicyPowiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach.

Czytaj więcej Dzień Rodzicielstwa Zastępczego – życzenia

W dniu 22.05.2024 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Mój dom – Twoje miejsce” ogłoszony dla uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu gliwickiego.

Z pośród zgłoszonych prac wyróżniono w każdej kategorii wiekowej trzech laureatów.

 W kategorii klas I-III miejsce:

I zajęła praca Laury Skrzyńskiej,

II zajęła praca Wiktorii Bujara,

III zajęła praca Aleksandry Henn.

W kategorii klas IV-VI miejsce:

I zajęła praca Aleksandry Polus,

II …

Czytaj więcej Konkurs plastyczny „Mój dom – Twoje miejsce” rozstrzygnięty

Wróć do góry